Kõik

14.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

A grupp match stadium Luzhniki Stadium, Moscow

Venemaa Venemaa

vs

Venemaa Saudi-Araabia

Tulemus: 5-0

Ennustus salvestatud

15.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

A grupp match stadium Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg

Egiptus Egiptus

vs

Egiptus Uruguai

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

15.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

B grupp match stadium Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg

Maroko Maroko

vs

Maroko Iraan

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

15.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

B grupp match stadium Fisht Stadium, Sochi

Portugal Portugal

vs

Portugal Hispaania

Tulemus: 3-3

Ennustus salvestatud

16.06. match time 13:00
match closed ennustamine lõppenud

C grupp match stadium Kazan Arena, Kazan

Prantsusmaa Prantsusmaa

vs

Prantsusmaa Austraalia

Tulemus: 2-1

Ennustus salvestatud

16.06. match time 16:00
match closed ennustamine lõppenud

D grupp match stadium Spartak Stadium, Moscow

Argentiina Argentiina

vs

Argentiina Island

Tulemus: 1-1

Ennustus salvestatud

16.06. match time 19:00
match closed ennustamine lõppenud

C grupp match stadium Mordovia Arena, Saransk

Peruu Peruu

vs

Peruu Taani

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

16.06. match time 22:00
match closed ennustamine lõppenud

D grupp match stadium Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Horvaatia Horvaatia

vs

Horvaatia Nigeeria

Tulemus: 2-0

Ennustus salvestatud

17.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

E grupp match stadium Samara Arena, Samara

Costa Rica Costa Rica

vs

Costa Rica Serbia

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

17.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

F grupp match stadium Luzhniki Stadium, Moscow

Saksamaa Saksamaa

vs

Saksamaa Mehhiko

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

17.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

E grupp match stadium Rostov Arena, Rostov

Brasiilia Brasiilia

vs

Brasiilia Šveits

Tulemus: 1-1

Ennustus salvestatud

18.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

F grupp match stadium Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Rootsi Rootsi

vs

Rootsi Lõuna-Korea

Tulemus: 1-0

Ennustus salvestatud

18.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

G grupp match stadium Fisht Stadium, Sochi

Belgia Belgia

vs

Belgia Panama

Tulemus: 3-0

Ennustus salvestatud

18.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

G grupp match stadium Volgograd Arena, Volgograd

Tuneesia Tuneesia

vs

Tuneesia Inglismaa

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

19.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

H grupp match stadium Mordovia Arena, Saransk

Kolumbia Kolumbia

vs

Kolumbia Jaapan

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

19.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

H grupp match stadium Spartak Stadium, Moscow

Poola Poola

vs

Poola Senegal

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

19.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

A grupp match stadium Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg

Venemaa Venemaa

vs

Venemaa Egiptus

Tulemus: 3-1

Ennustus salvestatud

20.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

B grupp match stadium Luzhniki Stadium, Moscow

Portugal Portugal

vs

Portugal Maroko

Tulemus: 1-0

Ennustus salvestatud

20.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

A grupp match stadium Rostov Arena, Rostov

Uruguai Uruguai

vs

Uruguai Saudi-Araabia

Tulemus: 1-0

Ennustus salvestatud

20.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

B grupp match stadium Kazan Arena, Kazan

Iraan Iraan

vs

Iraan Hispaania

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

21.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

C grupp match stadium Samara Arena, Samara

Taani Taani

vs

Taani Austraalia

Tulemus: 1-1

Ennustus salvestatud

21.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

C grupp match stadium Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg

Prantsusmaa Prantsusmaa

vs

Prantsusmaa Peruu

Tulemus: 1-0

Ennustus salvestatud

21.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

D grupp match stadium Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Argentiina Argentiina

vs

Argentiina Horvaatia

Tulemus: 0-3

Ennustus salvestatud

22.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

E grupp match stadium Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg

Brasiilia Brasiilia

vs

Brasiilia Costa Rica

Tulemus: 2-0

Ennustus salvestatud

22.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

D grupp match stadium Volgograd Arena, Volgograd

Nigeeria Nigeeria

vs

Nigeeria Island

Tulemus: 2-0

Ennustus salvestatud

22.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

E grupp match stadium Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Serbia Serbia

vs

Serbia Šveits

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

23.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

G grupp match stadium Spartak Stadium, Moscow

Belgia Belgia

vs

Belgia Tuneesia

Tulemus: 5-2

Ennustus salvestatud

23.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

F grupp match stadium Rostov Arena, Rostov

Lõuna-Korea Lõuna-Korea

vs

Lõuna-Korea Mehhiko

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

23.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

F grupp match stadium Fisht Stadium, Sochi

Saksamaa Saksamaa

vs

Saksamaa Rootsi

Tulemus: 2-1

Ennustus salvestatud

24.06. match time 15:00
match closed ennustamine lõppenud

G grupp match stadium Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Inglismaa Inglismaa

vs

Inglismaa Panama

Tulemus: 6-1

Ennustus salvestatud

24.06. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

H grupp match stadium Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg

Jaapan Jaapan

vs

Jaapan Senegal

Tulemus: 2-2

Ennustus salvestatud

24.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

H grupp match stadium Kazan Arena, Kazan

Poola Poola

vs

Poola Kolumbia

Tulemus: 0-3

Ennustus salvestatud

25.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

A grupp match stadium Samara Arena, Samara

Uruguai Uruguai

vs

Uruguai Venemaa

Tulemus: 3-0

Ennustus salvestatud

25.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

A grupp match stadium Volgograd Arena, Volgograd

Saudi-Araabia Saudi-Araabia

vs

Saudi-Araabia Egiptus

Tulemus: 2-1

Ennustus salvestatud

25.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

B grupp match stadium Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Hispaania Hispaania

vs

Hispaania Maroko

Tulemus: 2-2

Ennustus salvestatud

25.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

B grupp match stadium Mordovia Arena, Saransk

Iraan Iraan

vs

Iraan Portugal

Tulemus: 1-1

Ennustus salvestatud

26.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

C grupp match stadium Fisht Stadium, Sochi

Austraalia Austraalia

vs

Austraalia Peruu

Tulemus: 0-2

Ennustus salvestatud

26.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

C grupp match stadium Luzhniki Stadium, Moscow

Taani Taani

vs

Taani Prantsusmaa

Tulemus: 0-0

Ennustus salvestatud

26.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

D grupp match stadium Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg

Nigeeria Nigeeria

vs

Nigeeria Argentiina

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

26.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

D grupp match stadium Rostov Arena, Rostov

Island Island

vs

Island Horvaatia

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

27.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

F grupp match stadium Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg

Mehhiko Mehhiko

vs

Mehhiko Rootsi

Tulemus: 0-3

Ennustus salvestatud

27.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

F grupp match stadium Kazan Arena, Kazan

Lõuna-Korea Lõuna-Korea

vs

Lõuna-Korea Saksamaa

Tulemus: 2-0

Ennustus salvestatud

27.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

E grupp match stadium Spartak Stadium, Moscow

Serbia Serbia

vs

Serbia Brasiilia

Tulemus: 0-2

Ennustus salvestatud

27.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

E grupp match stadium Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Šveits Šveits

vs

Šveits Costa Rica

Tulemus: 2-2

Ennustus salvestatud

28.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

H grupp match stadium Volgograd Arena, Volgograd

Jaapan Jaapan

vs

Jaapan Poola

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

28.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

H grupp match stadium Samara Arena, Samara

Senegal Senegal

vs

Senegal Kolumbia

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

28.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

G grupp match stadium Mordovia Arena, Saransk

Panama Panama

vs

Panama Tuneesia

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

28.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

G grupp match stadium Kaliningrad Stadium, Kaliningrad

Inglismaa Inglismaa

vs

Inglismaa Belgia

Tulemus: 0-1

Ennustus salvestatud

30.06. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Kazan Arena, Kazan

Prantsusmaa Prantsusmaa

vs

Prantsusmaa Argentiina

Tulemus: 4-3

Ennustus salvestatud

30.06. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Fisht Stadium, Sochi

Uruguai Uruguai

vs

Uruguai Portugal

Tulemus: 2-1

Ennustus salvestatud

01.07. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Luzhniki Stadium, Moscow

Hispaania Hispaania

vs

Hispaania Venemaa

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

01.07. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Horvaatia Horvaatia

vs

Horvaatia Taani

Tulemus: 2-1

Ennustus salvestatud

02.07. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Samara Arena, Samara

Brasiilia Brasiilia

vs

Brasiilia Mehhiko

Tulemus: 2-0

Ennustus salvestatud

02.07. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Rostov Arena, Rostov

Belgia Belgia

vs

Belgia Jaapan

Tulemus: 3-2

Ennustus salvestatud

03.07. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg

Rootsi Rootsi

vs

Rootsi Šveits

Tulemus: 1-0

Ennustus salvestatud

03.07. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

1/8-finaalid match stadium Spartak Stadium, Moscow

Kolumbia Kolumbia

vs

Kolumbia Inglismaa

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

06.07. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

Veerandfinaalid match stadium Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod

Uruguai Uruguai

vs

Uruguai Prantsusmaa

Tulemus: 0-2

Ennustus salvestatud

06.07. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

Veerandfinaalid match stadium Kazan Arena, Kazan

Brasiilia Brasiilia

vs

Brasiilia Belgia

Tulemus: 1-2

Ennustus salvestatud

07.07. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

Veerandfinaalid match stadium Samara Arena, Samara

Rootsi Rootsi

vs

Rootsi Inglismaa

Tulemus: 0-2

Ennustus salvestatud

07.07. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

Veerandfinaalid match stadium Fisht Stadium, Sochi

Venemaa Venemaa

vs

Venemaa Horvaatia

Tulemus: 2-3

Ennustus salvestatud

10.07. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

Poolfinaalid match stadium Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg

Prantsusmaa Prantsusmaa

vs

Prantsusmaa Belgia

Tulemus: 1-0

Ennustus salvestatud

11.07. match time 21:00
match closed ennustamine lõppenud

Poolfinaalid match stadium Luzhniki Stadium, Moscow

Horvaatia Horvaatia

vs

Horvaatia Inglismaa

Tulemus: 2-1

Ennustus salvestatud

14.07. match time 17:00
match closed ennustamine lõppenud

3. koht match stadium Saint Petersburg Stadium, Saint Petersburg

Belgia Belgia

vs

Belgia Inglismaa

Tulemus: 2-0

Ennustus salvestatud

15.07. match time 18:00
match closed ennustamine lõppenud

Finaal match stadium Luzhniki Stadium, Moscow

Prantsusmaa Prantsusmaa

vs

Prantsusmaa Horvaatia

Tulemus: 4-2

Ennustus salvestatud